Eduardo Aparicio

PRISMATIKA

Arseniy Arkhipov

CD PROJEKT RED

Selcuk Atli

BUNCH

Andres Ayala

TINY BYTES

Matt Bilbey

Former EA Exec

Dan Brody

TENCENT

Paddy Burns

4J STUDIOS

Affan Butt

AREAM

Olya Caliujnaia

SANLO TECHNOLOGIES

Şekip Can Gökalp

CODA PLATFORM

Michael Chu

TREEHOUSE GAMES

Andres Constantinidis

TINY BYTES

Gary Dale

SEGA EUROPE

Clive Downie

UNITY

Rob Duboff

VELO PARTNERS

Elle Dwight

ROLE

Eugene Evans

WIZARDS OF THE COAST

Nancy Flewelling

14W

Shawn Foust

FORTIS GAMES

Travis George

VELA GAMES

David Goldberg

FOUNDERS PLEDGE

Emily Greer

DOUBLE LOOP GAMES

Ash Habib

STEEL CITY INTERACTIVE

Kenneth Harder

BETADWARF

Jaakko Harlas

SUPERCELL

Scott Harrison

CHARITY: WATER

Olliver Heins

AONIC GROUP

Isabelle Henriques

KLANG GAMES

Ian Hirschfeld

ROLE

Peter Warman

NEWZOO

Jamie Hunter

WEST COAST CAPITAL

Dirk Hulverscheidt

FACILITATOR

Rohan Jain

ZYNGA

Jeonghee (JJ) Jin

PEARL ABYSS CORP

Steffen Kabbelgaard

BETADWARF

Brian Kaiser

VELA GAMES

Keisuke Kajitani

MIXI

Aidan Karabaich

SINGULARITY 6

Victor Kislyi

WARGAMING

Tobias Knoke

GOOGLE

Chris Ko

MYTHICAL GAMES

Adam Kostyál

NASDAQ EMEA

Steven Kovensky

PRISMATIKA

Caro Krenzer

TRAILMIX GAMES

Thomas Kulcsar

PLAYTIKA

Jiri Kupiainen

MATCHMADE

Jami Laes

FUTUREPLAY

Philipp Lanik

PNKFRG GAMES

Langer Lee

BYTEDANCE

Sean Lee

WARGAMING

Dara Leung

THE RAINE GROUP

Anthony Leung

SINGULARITY 6

Angus Lovitt

RAMP

Rob Lowe

LEGO VENTURES

Ophir Lupu

HAVELI INVESTMENTS

Niccolo Maisto

FACEIT

Uri Marchand

OVERWOLF

Marina Mello

BOSSA STUDIOS

Branko Milutinović

NORDEUS

Ran Mo

PROXIMA

Shelby Moledina

DOUBLE LOOP GAMES

David Nelson

MAGNETIC

Lisa Newon-George

VELA GAMES

Jason Ng

GARENA ONLINE

Mathias Nørvig

SYBO GAMES

Derek Younghoon Oh

NETMARBLE GAMES

Henrique Olifiers

BOSSA STUDIOS

Alli Ottarsson

MAKERS FUND

Julia Palatovska

DORIAN

Jake Perlman-Garr

RIOT GAMES

John Salter

THE RAINE GROUP

Maria Sayans

USTWO

Paul Schempp

AONIC GROUP

Nicola Sebastiani

PLAYSTATION STUDIOS

Kristian Segerstråle

SUPER EVIL MEGACORP

Andrea Sepenzis

TREEHOUSE GAMES

Fan Shen

DAPPER LABS

Angie Smets

GUERILLA GAMES

Peter Stahl

NAG STUDIOS

Mark Stevens

FENWICK & WEST

Ryan Sullivan

TREEHOUSE GAMES

Tamzin Taylor

GOOGLE

Hemal Thaker

GOLDMAN SACHS

Tanja Turunen

PNKFRG GAMES

Akira Ushioda

KODAMA INVESTMENTS

Shuji Utsumi

SEGA CORPORATION

Chris van der Kuyl

4J STUDIOS

Hilmar Veigar Pétursson

CCP GAMES

Mundi Vondi

KLANG GAMES

Kicki Wallje-Lund

EMBRACER GROUP

Brian Ward

SAVVY GAMING GROUP

Edward Williams

SILSBEE PARTNERS

James Wing

NCSOFT

Lambert Wolterbeek Muller

PLAYSTATION STUDIOS

Robby Yung

ANIMOCA BRANDS

Jonathan Zweig

APPONBOARD

Michelle Rouhof

NEWZOO

Dan Hernberg

AMAZON GAMES

Craig Chapple

SENSOR TOWER

Barry O'Neill

BANDAI NAMCO ENTERTAINMENT

David Gardner

LVP

David Lau-Kee

LVP

Are Mack Growen

LVP

Gavin Harrison

LVP

Harry Hamer

LVP

Pontus Denlew

LVP

Fred Godding

LVP

Rosie Baird-Murray

LVP

Videographers

Jason Lord

Liquid Crimson

Siggi Holm

Liquid Crimson

Adam Kirby

Liquid Crimson